Armoni Micro Projeksiyon

  • Hakkında

  • Teknik Özellikler

  • Garanti Şartları

Armoni Micro HD Projeksiyon olarak adlandırdığımız Micro Multimedia Projeksiyon gömlek cebine sığabilecek küçüklüktedir.

Masaüstü veya Notebook bilgisayar ile USB 2.0 arabirimden haberleşen ve güç tüketimini USB 2.0′dan alan bir üründür.Kolay bağlantı özelliği sayesinde sunumlarınız çok daha kolaylaşmaktadır.

4:3 formatında görüntüyü aktaran bu ürün herhangi bir güç kablosu veya pile ihtiyaç duymadan min. 90dk – max. 180dk kullanım imkanı sunabilmektedir.

Dahili hoparlörleri ile sunumunuzu sesli yapabilir, opsiyonel tripod ayaklığı ile istediğiniz yere kolaylıkla kurabilirsiniz. 120 X 65 X 29 mm büyüklüğünde ve sadece 132 gram ağırlığında olan bu ürünümüz 640 x 480 piksel çözünürlüğünde 200” ve üstü bir görüntü oluşturabilmektedir.

LED teknolojisini (LCOS) üzerinde barındıran bu projektörün 50 Lümen’lik parlaklığı ve 20.000 saatlik ömrü diğer projeksiyonlardan ayrılan önemli özelliğidir.

Armoni Micro HD Projeksiyon ofiste yada ofis dışında , pazarlama ve sunum ihtiyacı olan kişi yada kurumlara dijital ortamdaki bilgilerini sergileme için yepyeni fırsat vermektedir.

200“ ve üzeri görüntü yansıtma özelliği ile; toplantılar, satış görüşmeleri ve sunumlar ürünümüz ile kolayca yapılabilmektedir.

Bilgisayar ve diğer multimedia cihazlarla kolayca bağlantı yapılarak dijital ortamdaki içerik paylaşılabilmektedir. Evde yada ofisinizde cihazınızı bir dekoder e bağlayarak TV keyfinizi sinema ortamına taşıyabilir seyir zevkinizi arttırabilirsiniz.

Ayrıca 3 Boyutlu görüntü ve videolarınızı 3D gözlükle birlikte farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. HD kalitede yaptığınız video çekimlerini , TV görüntünüzü yada HD kalitedeki filmleri HD kalitesinde seyretme imkanı bulabilirsiniz.

» Optik ekipman : LCoS, RGB LED projeksiyon motoru
» Parlaklık : 50 lms
» LED ömrü : 20.000 saat
» Çözünürlük : 640 x 480
» Görüntü ebadı : 5 – 200 ‘’ ve üzeri
» Projeksiyon uzaklığı : 40 cm – 450 cm
» Konstrat oranı : 200 : 1
» Görünütü modu : 4 : 3
» Netlik Ayarı : Manuel
» Harici Hafıza : 2 GB – 32GB
» Dahili Hafıza : 4 GB
» Kart Uzantısı : Mikro SD kart (TF Kart)
» Video uzantısı : DVD, AVI, RM, RMVB, FLV, WMV,MPEG4, 3PG
» Ses Formatı : MP3, WMA, WAV, APE, FLAV, AAC, AC3, OGG
» Resim formatı : JPEG, BMP, GIF
» Sinyal girdisi : 3-in – 1AV, VGA, YPbPr
» Ses : 1 W stereo
» OSD dili : Çoklu dil desteği (18 Dil)
» USB hızı : Yüksek hız USB 2.0 4 MB/S
» Batarya : 2100 mAH yeniden şarj edilebilir lityum iyon batarya
» DC girdisi : DC5V ~ 4 A
» Net ağırlık : 132 gr
» Boyutlar : 120 x 65 x 29 mm
» Aksesuarlar : Deri Kaplamalı Kutu, Kılıf, 3D Gözlük, Tripod, Usb kablo, Güç adaptörü, VGA Kablo, AV kablolar, IR uzaktan kumanda, RCA adaptör, Garanti kartı, Kullanım klavuzu

Cihazın; kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde kullanılması ve yetkili kıldığımız teknik servis elemanları dışındaki şahıslar tarafından bakım ve onarım veya başka bir nedenle müdahale edilmemiş olması şartıyla bütün parçaları dahil olmak üzere tamamen işçilik ve üretim hatalarına karşı 2(İKİ)YIL SÜRE İLE GARANTİ EDİLMİŞTİR.

Cihaza yetkili Armoni Teknik Servislerinin dışındaki kişiler tarafından müdahale edilmesi ve orijinal Armoni parçalarının haricindeki parçaların kullanılması durumunda garanti geçersizdir.

Belge üzerine tahrifat yapıldığı, cihazın üzerindeki orijinal seri numarasın kaldırıldığı veya tahrifat yapıldığı taktirde garanti geçersizdir.

Arızaların giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti ile, değişecek parçaların saptanması tamamen firmamıza aittir.

Cihazın garantisi sadece Türkiye sınırları dâhilinde geçerlidir.

Garanti Şartları:

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayi acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisine bildirim tarihinden itibaren başlar.

Malın garanti süresi içersinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.

Malın; Teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla iki yıl içersinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması, tamiri için gereken azami sürenin aşılması, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmemesi durumlarında ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

Garanti Kapsamı Dışında Olan Durumlar

1. Yangın, Sel veya yıldırım düşmesi durumunda meydana gelen hasar ve arızalar.

2. Malın tesliminden sonraki yükleme, boşaltma ve sevkiyat anında meydana gelecek arızalar.

3. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, topraksız priz kullanılması, hatalı elektrik tesisatından meydana gelen hasar ve arızalar.

4. Ürüne ait bir parçayı değiştirme veya Armoni garantisinde olmayan bir urun kullanma,

5. Armoni firması ürünler için donanım garantisi ve servis desteği vermektedir. İşletim sisteminde herhangi bir sebeple oluşan problemlerden sorumlu değildir.

6. Yazılım problemleri garanti hizmeti dışındadır.

7. Ürün sürücülerinde modifikasyon, yükseltme veya değişiklik yapma.

8. Ağ işletim sistemlerinin yüklenmesi veya değiştirilmesi,

9. Uygulama yazılımlarının yüklenmesi veya değiştirilmesi,

10. Yetkili servis birimi dışında müdahale edilmesi haber vermeksizin parça değişimi