Projeksiyon Esaslı MegaTablet

Mega Tablet - Windows 8 ile Tüm Özellikler Bir Arada

Mega Tablet’i sadece ON / OFF butonu’na basarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Mega Tablet dokunmatik teknoloji sayesinde bir anda interaktif sunum ekranına dönüşür. Sahip olduğu Android , Atom , I3 , I5 ve I7 işlemcisi ve teknik donanımı sayesinde ürünümüzü çok fonksiyonlu kullanabilirsiniz.

75” , 90” ve 105” Dokunmatik Dev Ekranı bir anda ; Bilgisayara ,İnteraktif Sunum Ekranına , TV’ye ,Multimedia içerikli görüntüleri izleyebileceğiniz yada görüntülü telekonferans yapabileceğiniz platforma dönüştürebilirsiniz.

Mega Tablet ile toplantı ve seminer salonlarında,konferans salonlarında , eğitim merkezlerinde sunumlarınızı ve eğitimlerinizi çok daha etkin ve aktif gerçekleştirebilirsiniz.

İnteraktif Sunum Ekranı
Görüntülü Telekonferans
Multimedia Sinema
Televizyon
 • MegaTablet Hakkında

 • Modeller

 • Garanti Şartları

 • Destek

 • Kullanım Kılavuzu

Mega Tablet

Android , Atom , I3 , I5 ve I7 işlemciye sahip Mega Tablet fonksiyonel özellikleri sayesinde tüm kitlelere hitap etmektedir.

İnteraktif Sunum Ekranı

Sunumlarınızı ; dokunmatik ekran , internet ve Windows alt yapısı sayesinde çok daha etkin bir şekilde yapabilirsiniz.
Sunumlarınızda ve eğitimlerinizde Smartboard RealTouch yazılımımızı kullanabilir, yazdığınız tüm notları görsel ve sesli kaydedebilirsiniz.Kaydettiğiniz bu dosyayı dilediğiniz anda bir tuş ile katılımcılara mail atabilirsiniz.

Telekonferans

Mega Tablet’i üzerinde bulundurduğu HD Kamera , mikrofon ve ses sistemi sayesinde İnternet veya Network ağı üzerinden büyük ekranda Görüntülü Tele Konferans yapabileceğiniz platforma dönüştürebilirsiniz.

Multimedia / Sinema

Mega Tablet’in , üzerinde bulundurduğu donanımı sayesinde Full HD videolarınızı rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Televizyon

Mega Tablet , sahip olduğu TV Kartı donanımı sayesinde bir anda 75”, 90” ve 105” TV ye dönüşür. Ekstra dekoder'e ihtiyaç duymadan TV Kanallarını HD Kalitede izleyebilir , kanallar arası gezinti yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece uydunuzdan gelen kablonuzu Mega Tablet’e takmanız yeterlidir.

Ses Sistemi

Dolby Surround ses kalitesiyle seyir zevkinizi arttırabilirsiniz.

Wireless Microfon

Mega Tablet ’in kablosuz yaka mikrofonunu kullanarak sunum yada eğitiminizi daha etkin yapabilirsiniz.

Scanner

Mega Tablet ekranında görmek istediğiniz tüm dokümanlarınızı portatif scanner ile 900 DPI gücünde tarayarak dev ekrana taşıyabilir, üzerinde parmak hareketlerinizle notlar alabilir , çizimler yapabilirsiniz.

Arayüz & Güvenlik

Üzerindeki 4 adet USB 3.0 ve 1 adet DVR-RW girişleri sayesinde harici HDD ya da DVD‘lerinizi MegaTablet’e takabilir eğitim, sunum ve multimedya içeriklerinizi kolayca çalıştırabilirsiniz. Elektronik kilitleme ve çift anahtar sistemi ile Mega Tablet’i istediğiniz zaman kullanıma açıp kapatabilirsiniz.

Cihazın; kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde kullanılması ve yetkili kıldığımız teknik servis elemanları dışındaki şahıslar tarafından bakım ve onarım veya başka bir nedenle müdahale edilmemiş olması şartıyla bütün parçaları dahil olmak üzere tamamen işçilik ve üretim hatalarına karşı 2(İKİ)YIL SÜRE İLE GARANTİ EDİLMİŞTİR.

Cihaza yetkili Armoni Teknik Servislerinin dışındaki kişiler tarafından müdahale edilmesi ve orijinal Armoni parçalarının haricindeki parçaların kullanılması durumunda garanti geçersizdir.

Belge üzerine tahrifat yapıldığı, cihazın üzerindeki orijinal seri numarasın kaldırıldığı veya tahrifat yapıldığı taktirde garanti geçersizdir.

Arızaların giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti ile, değişecek parçaların saptanması tamamen firmamıza aittir. Cihazın garantisi sadece Türkiye sınırları dâhilinde geçerlidir.

Garanti Şartları:

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayi acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisine bildirim tarihinden itibaren başlar.

Malın garanti süresi içersinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.

Malın; Teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla iki yıl içersinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması, tamiri için gereken azami sürenin aşılması, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmemesi durumlarında ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

Garanti Kapsamı Dışında Olan Durumlar

1. Yangın, Sel veya yıldırım düşmesi durumunda meydana gelen hasar ve arızalar.

2. Malın tesliminden sonraki yükleme, boşaltma ve sevkiyat anında meydana gelecek arızalar.

3. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, topraksız priz kullanılması, hatalı elektrik tesisatından meydana gelen hasar ve arızalar.

4. Ürüne ait bir parçayı değiştirme veya Armoni garantisinde olmayan bir urun kullanma,

5. Armoni firması ürünler için donanım garantisi ve servis desteği vermektedir. İşletim sisteminde herhangi bir sebeple oluşan problemlerden sorumlu değildir.

6. Yazılım problemleri garanti hizmeti dışındadır.

7. Ürün sürücülerinde modifikasyon, yükseltme veya değişiklik yapma.

8. Ağ işletim sistemlerinin yüklenmesi veya değiştirilmesi,

9. Uygulama yazılımlarının yüklenmesi veya değiştirilmesi,

10. Yetkili servis birimi dışında müdahale edilmesi haber vermeksizin parça değişimi

Real Touch Yazılımını İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Kullanım Kılavuzunu Görüntülemek İçin Buraya Tıklayın.

E-Katalog Görüntülemek İçin Buraya Tıklayın.

 1. 65" (inch) MegaTablet kaç ekran TV'ye eşdeğerdir?
 2. 65" (inch) MegaTablet 165 ekran TV'ye eşdeğerdir.

 3. MegaTablet Nerelere Konumlandırılabilir?
 4. Mega Tablet duvara monte edilerek kullanılabildiği gibi ayaklı ve tekerlekli sehpa ile de kullanılabilir.

 5. MegaTablet Nasıl Bir Prize Bağlanmalıdır?
 6. Mega Tablet , yakınında bulunan topraklı bir prize bağlanmalı ve kolay erişilebilir olmalıdır.

 7. Mega Tablet nasıl açılıp kapatılır?
 8. Mega Tablet sol yan arayüzünde bulunan “On&Off “ butonuna bir defa basılarak çalışır hale getirilir. Çalışır durumda bulunan MegaTablet ’i kapatmak için “On&Off “ butonuna bir defa basılır yada dokunmatik yüzey sayesinde MegaTabletin sağ tarafından menü perdesini çekerek yani sağdan sola doğru parmak hareketi ile başlat çubuğu çağırılır ve “Ayarlar” ikonundan “Güç” ikonu seçilerek “Bilgisayarı Kapat” sekmesiyle cihaz kapatılabilir.